CF Ceuticals Glyco Cleanse
€ 53,40
Belangrijk: nieuwe webshop voor particuliere klanten
Koop je als particulier? Dan is er goed nieuws: we hebben een nieuwe webshop speciaal voor jou gelanceerd. Dit product is daar vanaf nu te bestellen via bovenstaande knop!
Deze huidige webshop (waar je nu bent) wordt vanaf 30-11 alleen nog toegankelijk voor zakelijke klanten met een B2B-account. Bestel je als particulier, dan doe je dat vanaf die datum via de nieuwe webshop hierboven.
Twijfel je of dit voor jou geldt? Neem gerust contact op met ons team, we helpen je graag verder.
Een multi-action reinigende gel wash met de nieuwste emulsietechnologie voor een multifunctionele reiniging. De reinigingsemulsie is geformuleerd met vitamine A, AHA’s, BHA en een enzymatisch complex dat de doffe huid effectief exfolieert. De antioxidantrijke gel zal de regeneratie van de huid versterken en stimuleren, terwijl de effecten van oxidatieve stress worden geneutraliseerd waardoor de huid van nature strak wordt en verfijnd achterblijft.
Beschrijving
Deze multi-action reinigende gel wash maakt gebruik van de nieuwste emulsietechnologie voor een krachtige, multifunctionele reiniging. De geavanceerde formule, verrijkt met vitamine A, AHA’s, BHA en een enzymatisch complex, exfolieert de huid op effectieve wijze en verwijdert dofheid en onzuiverheden, waardoor de huid direct frisser oogt. De antioxidantrijke gel stimuleert de regeneratie van de huid, bevordert celvernieuwing en helpt de effecten van oxidatieve stress te neutraliseren. Dit resulteert in een huid die van nature strakker, verfijnder en zichtbaar gladder aanvoelt. Perfect voor dagelijks gebruik als onderdeel van je huidverzorgingsroutine, helpt deze gel wash niet alleen bij het reinigen, maar ook bij het verbeteren van de textuur en het jeugdige uiterlijk van de huid.
CF Ceuticals Glyco Cleanse
Ingrediënten
Aqua, Decyl Glucoside, Lactic Acid, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Bulbine Frutescens Leaf Juice, Niacinamide, Salicylic Acid, Hydroxyxanthan Gum, Disodium Cocoyl Glutamate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Glycolic Acid, Hydroxyethyl Urea, Rosa Canina (Rosehip) Fruit Oil, Panthenol, Bakuchiol, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Arginine, Sodium Hydroxide, Curcurbita Pepo (Pumpkin) Seed Extract, Carica Papaya Extract, Ananas Sativa(Pineapple) Extract, Capric/Caprylic Triglyceride, Citrus Reticulata (Mandarin) Peel Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Ethylhexyl Glycerin, Limonene.
Voordelen
• Multifunctionele reiniger • Reinigt en behandelt tegelijkertijd • Bevordert de huidregeneratie • Afschilfering van de huid • Verheldert de teint van de huid • Brengt olie- en talgproductie in evenwicht
South Africa,Kalahari acient desert secrets
120ml